Maso, uzeniny, sýry, saláty a lahůdky

Maso a uzeniny v naší prodejně pocházejí především z moravských a českých chovů a uzenářství. Různorodost a jedinečnost každého výrobce Vám umožní si u nás vybrat podle Vaší chuti a požadavků.

Nabízíme široký sortiment uzenin od výrobců, kteří kladou důraz na kvalitu, tradici a poctivost. Jejich výrobky jsou připravovány z kvalitního masa a vyráběny dle tradičních receptur. To že neobsahují separáty, sóju, dochucovadla a náhražky je samozřejmostí.

Nabízíme Vám také všechny druhy čerstvých vepřových a hovězích i krůtích a kuřecích mas. Všechny pocházejí z místních chovů.

V sortimentu naší prodejny jsou samozřejmě i výrobky zmrazené. Dbáme však na to, aby tyto produkty pocházely výhradně z moravských a českých chovů, nebo od prověřených chovatelů ze zahraničí.

Neoddělitelnou nabídkou naší prodejny tvoří sýry. Zde Vám nabízíme od obyčejných sýrů eidamského typu s 30% podílem tuku, přes plísňové sýry až po speciální a vyzrálé sýry zajímavých chutí a vůní.

Další sortiment naší prodejny tvoří čerstvé saláty a pochoutky. Ty Vám s radostí přichystáme jak na svačinku, tak i pro přípravu Vaší rodinné oslavy.